O Nas

e-FIORE polska marka kosmetyków naturalnych

produkty do pielęgnacji ciała, naturalne surowce do produkcji kosmetyków
Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wymagającej skóry.

Zaczęło się kila lat temu...w 2012 roku od dystrybucji naturalnych surowców z Hiszpanii, Włoch, Bułgarii..., poszukiwaniu wyselekcjonowanych produktów do pielęgnacji skóry. Cały czas przyświecała nam idea szukania nowych, naturalnych składników, czerpania jak najwięcej z otaczającej nas natury.

I tak wprowadziliśmy serię naturalnych maseł i olejków, nierafinowanych, zimno tłoczonych, które doskonale sprawdziły się przy zmianach chorobowych skóry, w pielęgnacji małych dzieci, kobiet w ciąży czy skóry zmienionej przez upływ czasu. Cały czas powiększamy nasz asortyment olejów i maseł, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

W naszej ofercie pojawiły się długo wyczekiwane naturalne kosmetyki. Zaczęło się od kilku mydeł, maseł, balsamów. Obecnie w naszej ofercie jest już spora grupa produktów do pielęgnacji ciała i włosów. W tworzeniu receptur stawiamy na ich prostotę, wysoką jakość surowców, potrzeby naszych klientów. Dobieramy roślinne ekstrakty, subtelne zapachy, wybieramy odpowiednie opakowania, staramy się aby każdy produkt była innowacyjny, wyjątkowy...

Wprowadziliśmy również naszych Klientów w świat zapachów naturalnych olejków eterycznych oraz zaproponowaliśmy bardzo proste i profesjonalne rozwiązania kosmetyczne przy użyciu peelingów enzymatycznych, masek algowych czy kwasu hialuronowego.

Cały czas się rozwijamy w myśl idei "praca naszą pasją"

Jesteśmy dumni z naszej najnowszej, autorskiej, słonecznej serii: SUNNY CARE, która przeznaczona jest nie tylko na lato.

Stawiamy na 100% naturalne kosmetyki, przeznaczone do wyjątkowo wrażliwej skóry, alergików, małych dzieci. Proponujemy proste rozwiązania na atopię, łuszczycę,  trądzik, problemy cery dojrzałej, zmarszczki, utratę jędrności.

Zależy nam tym, aby każdy produkt był jedyny w swoim rodzaju, wyróżniał się naturalnym, prostym składem i przystępną ceną.

Czekamy na Państwa opinie i sugestie, które są dla Nas motorem do pracy.

Zapraszamy do współpracy apteki, mydlarnie, sklepy zielarskie, gabinety SPA, przygotowaliśmy dla Was bardzo korzystną ofertę oraz wygodną platformę do składania zamówień hurtowych. Prosimy o rejestrację.

Dziękujmy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do nas:

Sklep stacjonarny e-FIORE

Rolnicza 15

42-240 Rudniki

tel. 605 060 089

www.e-fiore.pl

www.hurt.e-fiore.pl

 

Właściciel marki:

CATARINA CONTRACT Sp. z o.o.

Rolnicza 15

42-240 Rudniki

NIP 9492245998