Hydrolat z Róży Damasceńskiej cera wrażliwa, naczyniowa, dojrzała 5l

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • Kod producenta: 424
  •  (41 szt.)
  HYDROLAT Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ
   
  100% naturalny
   
  Tonik do twarzy, ciała i włosów


  Hydrolat z płatków Róży Damasceńskiej pozyskiwany metodą destylacji parą wodną na płatki kwiatu, tak aby zachować jego najcenniejsze właściwości.
  Działa na skórę jak delikatny tonik, odświeża, zmiękcza oraz nawilża. Pozostawia cerę gładką, jędrną , oczyszczoną.
  Hydrolat idealny do stosowania przed nałożeniem naturalnego olejku, kwasu hialuronowego, do odświeżenia i tonizowania, również włosów.

  Woda z róży ma właściwości liftingujące, odmładzające i energetyzujące. Idealna do każdego rodzaju cery nawet bardzo wrażliwej. Szczególnie polecana do skóry dojrzałej, szarej, zmęczonej. Doskonała po oczyszczaniu twarzy, po kąpielach słonecznych, w podróży lub po wysiłku jako naturalna, odświeżająca mgiełka.
  Hydrolat może być też podstawowym surowcem produkcji kosmetyków: jako faza wodna kremów, balsamów lub jako dodatek do toników, masek do włosów.
   
  Wyczuwalny bardzo delikatny, charakterystyczny zapach płatków róży damasceńskiej.

  Sposób użycia:

  Rozpylić wodę atomizerem na oczyszczonej twarzy, ciele i włosach, pozostawić do wyschnięcia. Stosować na skórę przed nałożeniem olejku lub kremu.
  Można wykonać kompres, gazik nasączony wodą różaną przykładać w okolicach oczu, powiek, na skórze wyjątkowo szarej i zmęczonej.


  Ingredients:  Rosa Damascena (Rose) Flower Water
   
  Kraj pochodzenia: Francja
   
  Opakowanie 5l: kanister HDPE